Stefan Gip Ba-serien barnmöbel
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STEPHAN GIP, 3 stolar samt bord, BA-serien, Skrivrit, i bok samt skrivyta i grön laminat, Herbert Andersson, Gärsnäs, 1960-tal, bord höjd ca 54 cm, ca 120x75 cm, stol sitthöjd ca 32/36 cm
Bruksslitage samt stol med skada
765871
2020-04-30