Byrå i rokokostil

Byrå i rokokostil
Byrå i rokokostil
Byrå i rokokostil
Byrå i rokokostil
Byrå i rokokostil
Byrå i rokokostil
Byrå i rokokostil
Byrå i rokokostil

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BYRÅ Rokokostil, fur, 1900-tal, höjd 78 cm, 114x50 cm

slitage

765882

2020-05-04