Marc Chagall

Marc Chagall
Marc Chagall

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MARC CHAGALL (1887-1985): Figukomposition, färglitografi, 1964, ur Mourlot Press, signerad i trycket, Vélin de Rives, ca 25x18 cm, Mourlot 415

765893

2020-05-05