Roger Wikheim olja på duk

Roger Wikheim olja på duk
Roger Wikheim olja på duk
Roger Wikheim olja på duk
Roger Wikheim olja på duk
Roger Wikheim olja på duk
Roger Wikheim olja på duk

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROGER WIKHEIM (f.1941), olja på duk, " Stormen piskar", signerad och daterad R. Wikheim - 77, mått ca 92x73 cm

Ingår i temaauktionen: Fortum - en företagsflytt

Löst sittande ram

765896

2020-04-30