Divan 1800-talets slut

Divan 1800-talets slut
Divan 1800-talets slut
Divan 1800-talets slut
Divan 1800-talets slut
Divan 1800-talets slut
Divan 1800-talets slut
Divan 1800-talets slut
Divan 1800-talets slut
Divan 1800-talets slut
Divan 1800-talets slut
Divan 1800-talets slut
Divan 1800-talets slut

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

DIVAN, 1800-talets slut, stomme i valnöt, utskuren maskaron, svarvade ben, klädsel i röd plysch, sitthöjd ca 38, 199x92 cm

Slitage samt fläckar på klädsel

765899

2020-05-02