Endre Nemes litografi

Endre Nemes litografi
Endre Nemes litografi

Klubbat för:

600 SEK

1 000 SEK

ENDRE NEMES (1909-1985), färglitografi, Komposition, signerad och daterad Endre Nemes -1978, numrerad 61/150, tryckmått ca 49x49 cm

Ingår i temaauktionen: Fortum - en företagsflytt

Ej examinerad ur ram

765900

2020-04-30