Arne Jacobsen Oxford 1 par

Arne Jacobsen Oxford 1 par
Arne Jacobsen Oxford 1 par
Arne Jacobsen Oxford 1 par
Arne Jacobsen Oxford 1 par
Arne Jacobsen Oxford 1 par
Arne Jacobsen Oxford 1 par
Arne Jacobsen Oxford 1 par
Arne Jacobsen Oxford 1 par
Arne Jacobsen Oxford 1 par
Arne Jacobsen Oxford 1 par

Klubbat för:

7 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ARNE JACOBSEN, "Oxford", stolar, 1 par, Fritz Hansen, blå textiklädsel, centralfot i formstöpt aluminium, höjd och sänkbara

Bruksslitage, fläckar, klädsel med smärre skador

765902

2020-04-29