Karl Höglund färglitografi

Karl Höglund färglitografi
Karl Höglund färglitografi

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KARL HÖGLUND (född 1940), färglitografi, Dansande par, signerad Karl Höglund, 263/290, bladmått ca 78x58 cm

Ingår i temaauktionen: Fortum - en företagsflytt

Ej examinerad ur ram

765904

2020-04-30