Sängbord

Sängbord
Sängbord
Sängbord
Sängbord
Sängbord
Sängbord
Sängbord
Sängbord

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

800 SEK

SÄNGBORD (2) 1 par, 1900-talets slut, på hjul och med blindlådor och klaffar på sidorna, fanér i mahogny, grön skinnimitation, höjd ca 53 samt 45x37, klaffarna 2x13,5 cm

Bruksslitage

765908

2020-04-29