Skåp med lådor

Skåp med lådor
Skåp med lådor
Skåp med lådor
Skåp med lådor
Skåp med lådor
Skåp med lådor
Skåp med lådor
Skåp med lådor
Skåp med lådor
Skåp med lådor

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÅP med bakomliggande lådor, sengustaviansk stil, 1900-tal, mahogny med lister i mässing, höjd 86, 40x34 cm

Slitage, listdelar saknas

765909

2020-04-28