Jean Cocteau

Jean Cocteau
Jean Cocteau
Jean Cocteau
Jean Cocteau

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JEAN COCTEAU (Frankrike, 1889-1963): Tjurfäktningsscen, signerad i trycket, färglitografi, 1964, ur Mourlot Press, Vélin de Rives, bildmått ca 15x17 cm

765912

2020-05-05