Jacques Villon
Klubbat för:
400 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
JACQUES VILLON (Frankrike, 1875-1963), efter: "Intimité, signerad i trycket, färglitografi, 1964, ur Mourlot Press, Vélin de Rives, ca 26x17 cm
Kuntoraportti
765914
Päivämäärä:
2020-05-05