Jacques Villon

Jacques Villon
Jacques Villon
Jacques Villon
Jacques Villon

Klubbat för:

400 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

JACQUES VILLON (Frankrike, 1875-1963), efter: "Intimité, signerad i trycket, färglitografi, 1964, ur Mourlot Press, Vélin de Rives, ca 26x17 cm

Kuntoraportti

765914

Päivämäärä:

2020-05-05