Klubbat för:
21 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
SIGURD SWANE (Danmark 1879-1973), sommaridyll, monogramsignerad ´SS´, daterad 12 (1912), olja på duk, ca 125 x 124 cm
765919
2020-04-28
Gör en kostnadsfri värdering här