Sigurd Swane sommaridyll

Sigurd Swane sommaridyll
Sigurd Swane sommaridyll
Sigurd Swane sommaridyll
Sigurd Swane sommaridyll
Sigurd Swane sommaridyll
Sigurd Swane sommaridyll
Sigurd Swane sommaridyll
Sigurd Swane sommaridyll
Sigurd Swane sommaridyll
Sigurd Swane sommaridyll
Sigurd Swane sommaridyll
Sigurd Swane sommaridyll

Klubbat för:

21 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

SIGURD SWANE (Danmark 1879-1973), sommaridyll, monogramsignerad ´SS´, daterad 12 (1912), olja på duk, ca 125 x 124 cm

765919

2020-04-28