Peter Tillberg färglitografi

Peter Tillberg färglitografi
Peter Tillberg färglitografi

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PETER TILLBERG (född 1946), "Färg Fantomen", signerad och daterad Peter Tillberg 93, provtryck, färglitografi, bildmått 70x59 cm

Dedikation

765935

2020-04-28