Parti snapsglas

Parti snapsglas
Parti snapsglas
Parti snapsglas
Parti snapsglas

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

SNAPSGLAS, ca 35 st., omkring 1900, snarlika modeller, höjd ca 8,5-9 cm

slitage, nagg kan förekomma

766003

2020-05-01