Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
SNAPSGLAS, ca 35 st., omkring 1900, snarlika modeller, höjd ca 8,5-9 cm
slitage, nagg kan förekomma
766003
2020-05-01
Gör en kostnadsfri värdering här