84 - Dekorativ skulptur

84 - Dekorativ skulptur
84 - Dekorativ skulptur
84 - Dekorativ skulptur
84 - Dekorativ skulptur
84 - Dekorativ skulptur
84 - Dekorativ skulptur

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKULPTUR, kvinna med äpplen, bemålat gips, 1800-/1900-tal, höjd ca 96 cm

Slitage, färgbortfall, smuts

766007

2020-08-21