85 - Piedestal marmorerad

85 - Piedestal marmorerad
85 - Piedestal marmorerad

Såld för:

2 600 SEK

Utropspris

800 SEK

PIEDESTAL, trä med marmorimiterande bemålning, tidigt 1900-tal, höjd ca 77 cm

Bruksslitage

766014

2020-08-21