Torsten Renqvist brons

Torsten Renqvist brons
Torsten Renqvist brons

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TORSTEN RENQVIST (1924-2007): (4) etsningar, bestående av "Buskage vinter", "Dunge" samt två arkivex, samtliga signerade samt daterade, varav två numrerade 31/65, samt 13/65, ca 21x25, 34x24, 24x19, 27x17 cm

Ej examinerade ur ram

766020

2020-04-30