oljemålning Helge Helme
Klubbat för:
3 200 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
HELGE HELME (1894-1987): kvinnoporträtt, signerad, olja på duk, ca 26x20 cm
Kuntoraportti
Ytsmuts
766022
Päivämäärä:
2020-05-03