oljemålning Helge Helme

oljemålning Helge Helme
oljemålning Helge Helme
oljemålning Helge Helme
oljemålning Helge Helme
oljemålning Helge Helme
oljemålning Helge Helme

Klubbat för:

3 200 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

HELGE HELME (1894-1987): kvinnoporträtt, signerad, olja på duk, ca 26x20 cm

Kuntoraportti

Ytsmuts

766022

Päivämäärä:

2020-05-03