Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KARMSTOL, barock, bonad bok, sits klädd med gyllenläder, provinssnickrad, 1700-tal, höjd 103, sitthöjd 44 cm
Bruksslitage, senare renoverad, ostadig
766024
2020-08-21
Gör en kostnadsfri värdering här