86 - Karmstol barock

86 - Karmstol barock
86 - Karmstol barock
86 - Karmstol barock
86 - Karmstol barock
86 - Karmstol barock
86 - Karmstol barock

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KARMSTOL, barock, bonad bok, sits klädd med gyllenläder, provinssnickrad, 1700-tal, höjd 103, sitthöjd 44 cm

Bruksslitage, senare renoverad, ostadig

766024

2020-08-21