Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
VEDLÅR trol norrländsk, 1800-tal, bemålat furu, höjd ca 114 cm, 121x42 cm
slitage, kompletterat, front lös
766025
2020-05-01
Gör en kostnadsfri värdering här