Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SNEDKLAFFSEKRETÄR, sengustaviansk stil, 1900-talets första hälft, fanerad i mahogny, beslag i mässing, höjd 100, 69,5x42 cm
Repor
766040
2020-04-30
Gör en kostnadsfri värdering här