Snedklaffsekretär

Snedklaffsekretär
Snedklaffsekretär
Snedklaffsekretär
Snedklaffsekretär
Snedklaffsekretär
Snedklaffsekretär
Snedklaffsekretär
Snedklaffsekretär
Snedklaffsekretär
Snedklaffsekretär

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SNEDKLAFFSEKRETÄR, sengustaviansk stil, 1900-talets första hälft, fanerad i mahogny, beslag i mässing, höjd 100, 69,5x42 cm

Repor

766040

2020-04-30