88 - Gjutjärnsurnor

88 - Gjutjärnsurnor
88 - Gjutjärnsurnor
88 - Gjutjärnsurnor
88 - Gjutjärnsurnor

Såld för:

2 600 SEK

Utropspris

800 SEK

TRÄDGÅRDSURNOR, 1 par, svärtat gjutjärn, 1800-/1900-tal, höjd ca 27 cm

Slitage

766046

2020-08-21