Gunnar Asplund oljemålning

Gunnar Asplund oljemålning
Gunnar Asplund oljemålning
Gunnar Asplund oljemålning
Gunnar Asplund oljemålning
Gunnar Asplund oljemålning
Gunnar Asplund oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

GUNNAR ASPLUND (1893-1965): Motiv med grönska och kyrktorn, signerad samt daterad 1944, olja på duk uppsatt på pannå, ca 47x53 cm

766057

2020-04-30