Lennart Andersson oljemålning

Lennart Andersson oljemålning
Lennart Andersson oljemålning
Lennart Andersson oljemålning
Lennart Andersson oljemålning
Lennart Andersson oljemålning
Lennart Andersson oljemålning

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LENNART ANDERSSON (1915-2009), olja på duk, "Bergsby", signerad Lennart Andersson, mått ca 75,5x64,5 cm

Ingår i temaauktionen: Fortum - en företagsflytt

Smärre slitage

766066

2020-04-30