90 - Spegel jempire

90 - Spegel jempire
90 - Spegel jempire

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SPEGEL, empire, delvis träskuren mahogny, detaljer i skuret ben, delat spegelglas, 1800-tal, sannolikt Tyskland, ca 212 x 65 cm

Bruksslitage

766075

2020-08-21