90 - Spegel jempire
Valmis
2020-08-21
766075
| Korkein tarjous | 2 600 SEK |
| Arviointi | 3 000 SEK |
SPEGEL, empire, delvis träskuren mahogny, detaljer i skuret ben, delat spegelglas, 1800-tal, sannolikt Tyskland, ca 212 x 65 cm
Bruksslitage