Övningssablar 1800-tal

Övningssablar 1800-tal
Övningssablar 1800-tal
Övningssablar 1800-tal
Övningssablar 1800-tal
Övningssablar 1800-tal
Övningssablar 1800-tal
Övningssablar 1800-tal
Övningssablar 1800-tal

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ÖVNINGSSABLAR, 2 st., svenska, 1800-tal, klingor märkta E. Svalling Eskilstuna, längd ca 105 cm

Bruksslitage, hack och märken

766088

2020-04-30