Johan Scott färglitografi

Johan Scott färglitografi
Johan Scott färglitografi

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JOHAN SCOTT, Komposition, färglitografi, signerad och numrerad 76/150, bildstorlek 50 x 49 cm.

Ej examinerad ur ram.

766097

2020-05-16