Göran Brunius

Göran Brunius
Göran Brunius

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

GÖRAN BRUNIUS (1911-2005), etsning, motiv med sjöfåglar, signerad Göran Brunius, numrerad 189/260, mått ca 59x48 cm

Ingår i temaauktionen: Fortum - en företagsflytt

Ej examinerad ur ram

766101

2020-04-30