Sidobord sybord masurbjörk
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SIDOBORD, alt. sybord, 1900-talets första hälft, art déco, masurbjörk samt mahogny, två lådor i sarg, övre låda med fördelare, höjd ca 73, 63x43 cm
Smärre slitage på faner, ställvis mer slitage på skiva, mindre repor och avslag förekommer
766126
2020-04-30