Sidobord sybord masurbjörk

Sidobord sybord masurbjörk
Sidobord sybord masurbjörk
Sidobord sybord masurbjörk
Sidobord sybord masurbjörk
Sidobord sybord masurbjörk
Sidobord sybord masurbjörk
Sidobord sybord masurbjörk
Sidobord sybord masurbjörk

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SIDOBORD, alt. sybord, 1900-talets första hälft, art déco, masurbjörk samt mahogny, två lådor i sarg, övre låda med fördelare, höjd ca 73, 63x43 cm

Smärre slitage på faner, ställvis mer slitage på skiva, mindre repor och avslag förekommer

766126

2020-04-30