Klubbat för:
35 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
PABLO PICASSO , efter, färgoffsetlitografi, signerad samt numrerad 9/60, "Expectation", utförd 1966, oramat blad, bladmått ca 75,5x55
fläckar på papper
766144
2020-05-08
Gör en kostnadsfri värdering här