Pablo Picasso "Expectation"

Pablo Picasso
Pablo Picasso
Pablo Picasso
Pablo Picasso
Pablo Picasso
Pablo Picasso
Pablo Picasso
Pablo Picasso
Pablo Picasso
Pablo Picasso
Pablo Picasso
Pablo Picasso
Pablo Picasso
Pablo Picasso

Klubbat för:

35 000 SEK

Utropspris

50 000 SEK

PABLO PICASSO , efter, färgoffsetlitografi, signerad samt numrerad 9/60, "Expectation", utförd 1966, oramat blad, bladmått ca 75,5x55

fläckar på papper

766144

2020-05-08