Ulf Wrangö oljemålning

Ulf Wrangö oljemålning
Ulf Wrangö oljemålning
Ulf Wrangö oljemålning
Ulf Wrangö oljemålning
Ulf Wrangö oljemålning
Ulf Wrangö oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ULF WRANGÖ, komposition, olja på duk, signerad Ulf Wrangö, mått ca 70x60 cm

Ingår i temaauktionen: Fortum - en företagsflytt

Slitage, märken och skador på duk, 1 hål i duk ca 8x1 mm

766146

2020-04-30