Klubbat för:
3 000 SEK
3 500 SEK
TESERVIS, 3 delar, sterlingsilver, George Nathan & Ridlay Hayes, Chester, 1900-talets första hälft, Lettiska importstämplar, godronerat liv, skuret trähandtag, vikt 902 g
Mindre bucklor
766148
2020-04-29