Teservis 3 delar sterlingsilver

Klubbat för:

3 000 SEK

3 500 SEK

TESERVIS, 3 delar, sterlingsilver, George Nathan & Ridlay Hayes, Chester, 1900-talets första hälft, Lettiska importstämplar, godronerat liv, skuret trähandtag, vikt 902 g

Mindre bucklor

766148

2020-04-29