96 - Halvmånebord George lll

96 - Halvmånebord George lll
96 - Halvmånebord George lll
96 - Halvmånebord George lll
96 - Halvmånebord George lll

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HALVMÅNEBORD, George lll, England, mahogny, 2 lådor i sargen, mässingsbeslag, 1800-tal, höjd 75, 86 x 41 cm

Bruksslitage, fanersprickor, repor, märken

766149

2020-08-21