Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ARTHUR WELLINGTON FOWLES (1815-1883): Engelsk kustbild, signerad och daterad A W Fowles 1859, olja på pannå, 22,5x39 cm
Slagen pannå
766151
2020-04-30
Gör en kostnadsfri värdering här