Klubbat för:
3 600 SEK
Schätzwert
4 000 SEK
Beschreibung
ARTHUR WELLINGTON FOWLES (1815-1883): Engelsk kustbild, signerad och daterad A W Fowles 1859, olja på pannå, 22,5x39 cm
Zustandsbeschreibung
Slagen pannå
766151
2020-04-30
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner