Brita Hansson oljemålning

Brita Hansson oljemålning
Brita Hansson oljemålning
Brita Hansson oljemålning
Brita Hansson oljemålning
Brita Hansson oljemålning
Brita Hansson oljemålning

Klubbat för:

450 SEK

800 SEK

BRITA HANSSON (1918-1979), olja på duk, figurativ komposition, signerad B.Hansson, mått ca 47x3 cm

Ingår i temaauktionen: Fortum - en företagsflytt

Smärre slitage

766163

2020-04-30