Klubbat för:
450 SEK
800 SEK
BRITA HANSSON (1918-1979), olja på duk, figurativ komposition, signerad B.Hansson, mått ca 47x3 cm
Ingår i temaauktionen: Fortum - en företagsflytt
Smärre slitage
766163
2020-04-30