Mogens Ege

Mogens Ege
Mogens Ege
Mogens Ege
Mogens Ege
Mogens Ege
Mogens Ege

Klubbat för:

350 SEK

1 500 SEK

MOGENS EGE (1892-1946). Vågskvall, signerad, olja på du, ca 33,5x49 cm

Kanter med dukslitage

766167

2020-04-28