Dekordel

Dekordel
Dekordel
Dekordel
Dekordel
Dekordel
Dekordel
Dekordel
Dekordel
Dekordel
Dekordel
Dekordel
Dekordel

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

DEKORDEL, 1500/1600-tal, möjligen från spis eller dörrfris, sandsten, höjd ca 16, bredd 13 samt djup 15 cm

Åldersrelaterat slitage

766168

2020-04-30