98 - Vägglykta 1800-tal

98 - Vägglykta 1800-tal
98 - Vägglykta 1800-tal
98 - Vägglykta 1800-tal
98 - Vägglykta 1800-tal
98 - Vägglykta 1800-tal
98 - Vägglykta 1800-tal
98 - Vägglykta 1800-tal
98 - Vägglykta 1800-tal

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VÄGGLYKTA, svärtad plåt, glas, bronserade detaljer, 1800-tal, senare elektrifierad, ca 63 x 34 cm

Bruksslitage, ej funktionstestad

766169

2020-08-21