Cedergren oljemålning

Cedergren oljemålning
Cedergren oljemålning
Cedergren oljemålning
Cedergren oljemålning
Cedergren oljemålning
Cedergren oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CEDERGREN (1800-tal): Skymningslandskap, signerad Cedergren, olja på duk, 21x29,5 cm

Krackeleringar

766170

2020-04-30