Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal), blomsterstilleben, signerat C Diar (?), 1800-tal, ca 43 x 37 cm
Proveniens: Arkitekt Alfred Grenander
Smärre dukskador/lagningar, krackeleringar
766174
2020-08-21
Gör en kostnadsfri värdering här