99 - Blomsterstilkleben oljemålning

Såld för:

5 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal), blomsterstilleben, signerat C Diar (?), 1800-tal, ca 43 x 37 cm

Proveniens: Arkitekt Alfred Grenander

Smärre dukskador/lagningar, krackeleringar

766174

2020-08-21