100 - Blomsterstilleben oljemålning

Såld för:

5 400 SEK

Utropspris

10 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal), blomsterstilleben, signerat C Diar (?), olja på duk, 1800-tal, ca 43 x 37 cm

PROVENIENS: Arkitekt Alfred Grenander

Smärre dukskador, krackeleringar

766177

2020-08-21