Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
10 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal), blomsterstilleben, signerat C Diar (?), olja på duk, 1800-tal, ca 43 x 37 cm
PROVENIENS: Arkitekt Alfred Grenander
Smärre dukskador, krackeleringar
766177
2020-08-21
Gör en kostnadsfri värdering här