Klubbat för:
8 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
RELIEF, i form av ryttare 1300/1400-tal, gotisk, kalksten, höjd ca 30,5, bredd 22 samt djup 6 cm
Omfattande åldersrelaterat slitage
766178
2020-04-30
Gör en kostnadsfri värdering här