Relief

Relief
Relief
Relief
Relief
Relief
Relief
Relief
Relief

Klubbat för:

8 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

RELIEF, i form av ryttare 1300/1400-tal, gotisk, kalksten, höjd ca 30,5, bredd 22 samt djup 6 cm

Omfattande åldersrelaterat slitage

766178

2020-04-30