Johan Åkerlund

Johan Åkerlund
Johan Åkerlund
Johan Åkerlund
Johan Åkerlund

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JOHAN ÅKERLUND (1856-1902), hans art, Lindanserskan, olja på duk, ca 37x46 cm

Olja på duk uppfodrad på pannå, smärre slitage, rispor, färgbortfall

766182

2020-04-28