Endel Köks akvareller
Klubbat för:
8 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ENDEL KÖKS (Estland 1912-1983), akvareller, (2), två olika stadsmotiv, en med "Les Bouquinistes", Paris, den andra med "Canaby Street", London, signerade och daterade Endel Köks -75, bildmått ca 42x34 cm
Ingår i temaauktionen: Fortum - en företagsflytt
Ej examinerade ur ram
766183
2020-04-30